Kaupunginhallitus

Leppikorpi Kalle, valokuva

Puheenjohtaja

Leppikorpi Kalle

Kaupunginhallituksen puheenjohtaja
SDP

Yhteystiedot

kalle.leppikorpi@raumanlh.fi

050-5224500 (koti)
044-7933004

Vahteristo Samu, valokuva

I Varapuheenjohtaja

Vahteristo Samu

Yrittäjä
Kok.

Yhteystiedot

samu.vahteristo@raumanlh.fi

0505428439

Mäenranta Pasi, valokuva

II Varapuheenjohtaja

Mäenranta Pasi

Koneahtaaja/työsuojeluvaltuutettu
PS

Yhteystiedot

pasi.maenranta@raumanlh.fi


Laihonen Jari, valokuva

Jäsen

Laihonen Jari

yrittäjä
SDP

Yhteystiedot

jari.laihonen@raumanlh.fi

0400 722448 (koti)
0400 722448 (työ)

Lampi Iida, valokuva

Jäsen

Lampi Iida

Yhteystiedot

iida.lampi@raumanlh.fi


Määttä Jasmin, valokuva

Jäsen

Määttä Jasmin

Päivittäistavarakaupan työntekijä
PS

Yhteystiedot

jasmin.maatta@raumanlh.fi

050 4658575

Seimelä Sari, valokuva

Jäsen

Seimelä Sari

Myyjä
SDP

Yhteystiedot

sari.seimela@raumanlh.fi

0400721236 (koti)

Soukainen Jyrki, valokuva

Jäsen

Soukainen Jyrki

maatalousyrittäjä
Kesk.

Yhteystiedot

jyrki.soukainen@raumanlh.fi


Viitanen Sirpa, valokuva

Jäsen

Viitanen Sirpa

Yhteystiedot

Sirpa.viitanen@raumanlh.fi

0405493383

Hiljanen Heidi, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Hiljanen Heidi

Sairaanhoitaja, palveluesimies
SDP

Yhteystiedot

heidi.hiljanen@raumanlh.fi

0404144286

Perkiö Terhi, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Perkiö Terhi



Pertola Iisak, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Pertola Iisak



Pettersson Sari, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Pettersson Sari

Palvelupäällikkö, yrittäjä
Kok.

Yhteystiedot

sari.pettersson@raumanlh.fi


Ringbom Reijo, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Ringbom Reijo

kunnossapitopäällikkö
SDP

Yhteystiedot

reijo.ringbom@raumanlh.fi

044 793 4645 (työ)
044 793 4645

Varjonen Marjo, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Varjonen Marjo

Yhteystiedot

marjo.varjonen@raumanlh.fi

045 1111284

Viitala Juha, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Viitala Juha

Työsuojeluvaltuutettu
SDP

Yhteystiedot

juha.viitala@raumanlh.fi


Virtanen Toni, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Virtanen Toni



Yli-Karro Miika, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Yli-Karro Miika

maaseutuyrittäjä
Kesk.

Yhteystiedot

miika.ylikarro@raumanlh.fi

0400860489